• Connector.

  همکاری با کارفرما های دولتی

  این شرکت با توجه به تجربه ای که از بهسازی این مخزن کسب کرده و تجربیات گذشته از کافرمایان عزیز خواهشمند است قبل از ساخت مخازن مشابه، از تجربیات این شرکت استفاده بفرمایند.

 • Connector.

  همکاری با شرکت های خصوصی

  این شرکت آمادگی خود را برای همکاری با شرکت های دیگر درخصوص مراحل طراحی، ساخت، ارزیابی سازه های معیوب، بهسازی، مقاوم سازی، آب بندی پروژه های مشابه اعلام می نماید.

 • Connector.

  همکاری با افراد

  افرادی که سابقه کاری مناسب در این زمینه دارند می توانند با این شرکت تماس حاصل کرده تا در پروژه های بعدی از ایشان استفاده نماییم.

مقاوم سازی و اصلاحات سازه ای


مقاوم سازی
بسیاری از سازه ها پس از طی مدت زمانی تحت تاثیر عواملی همچون زلزله، باد یا خستگی مصالح یا عوامل خوردنده آسیب می پذیرند و یا ممکن است بر اساس آیین نامه های قدیمی با ضرایب ایمنی پایین طراحی شده باشند. این سازه ها ممکن است اهمیت زیادی داشته باشند و جایگزین کردن آنها با سازه های جدید فاقد توجیح اقتصادی باشد یا اصلا امکان پذیری آن در اثر عوامل مختلفی ممکن نباشد.
شرکت بهین کاوان پارس توانایی اجرای انواع روش های موجود مقاوم سازی از جمله FRP ، GFRP، STEEL JACET، تزریق های سازه ای و روش های دیگر را دارد.
خدمات مشاوره ای
شرکت بهین کاوان پارس با تجربه اجرایی دو دهه ای و دارا بودن کارشناس ها، محاسب ها و طراح های با سابقه، توانایی ارائه خدمات مشاوره ای و ارزیابی سازه با آزمایش های مناسب مخرب و غیر مخرب را دارا می باشد.
اصلاحات سازه ای
در بسیاری از پروژه های عمرانی، نیاز به تغییرات در سازه های اصلی و فرعی پس از ساخت یا در حین ساخت می باشد.
این تغییرات شامل بازشو ها، تخریب ستون ها، تیر ها، سقف ها و … می باشد.
شرکت بهین کاوان پارس با افتخار اعلام می کند که توانایی تخریب با عمق های بسیار بالا را دارا می باشد. عمق هایی تا ۷۰ سانتی متر را اجرا نموده است.