• Connector.

  همکاری با کارفرما های دولتی

  این شرکت با توجه به تجربه ای که از بهسازی این مخزان کسب کرده و تجربیات گذشته از کافرمایان عزیز خواهشمند است قبل از ساخت تونل های مشابه، از تجربیات این شرکت استفاده بفرمایند.

 • Connector.

  همکاری با شرکت های خصوصی

  این شرکت آمادگی خود را برای همکاری با شرکت های دیگر درخصوص مراحل طراحی، ساخت، ارزیابی سازه های معیوب، بهسازی، مقاوم سازی، آب بندی پروژه های مشابه اعلام می نماید.

 • Connector.

  همکاری با افراد

  افرادی که سابقه کاری مناسب در این زمینه دارند می توانند با این شرکت تماس حاصل کرده تا در پروژه های بعدی از ایشان استفاده نماییم.

تونل ها


تونل ها و فضاهای زیر زمینی برای مقاصد متنوعی ایجاد می شوند که از آن میان میتوان موارد زیر را نام برد:
– تونل های حمل و نقل و دسترسی(راهها و بزرگراه ها، راه آهن، مترو و معادن)
– تونلهای آب بر(تونلهای انحراف آب، تونلهای آبگیری، تونلهای آبرسانی شهری و تونلهای تخلیه آب و فاضلاب)
– فضا های زیر زمینی بزرگ(ایستگاه های مترو، نیروگاهها، انبار های زیر زمینی و کارگاه های استخراج مواد معدنی)
تونل ها بر حسب شرایط اجرایی شان و عملکردی که مورد نیاز پروژه است احداث می شوند، بدیهی است پس از حفاری تونل ها، سازه ی تونل با روش های قالب بندی درجا یا قالب بندی لغزنده و متحرک و یا نصب سگمنت های پیش ساخته بتنی اجرا میشود، که با توجه به دقت در اجرای آب بندی که با روش های مختلفی انجام می شوند، در نهایت موارد زیر محتمل است:
– ضعف در قالب بندی و خارج شدن شیره ی بتن و در نهایت موجب کرمو شدن سطح بتن میگردد.
– بوجود آمدن ترک های مختلف سازه ای و غیر سازه ای
– بوجود آمدن نشت هایی از نقاط مختلف بتنی
بدیهی است که می تواند این نواقص قبل از بهره برداری و یا پس از آن حادث شود. پس نیازمنده اصلاحات سازه ای شامل ترمیم، تعمیر و برطرف نمودن نشت های آب به روش های مختلفی همانند، تزریق های تحت فشار بالا با مواد آب بندی(با رزین های مختلف)، کوتینگ سطحی، کوتنیگ نفوذی و … انجام پذیرد.
شرکت بهین کاوان پارس با افتخار اعلام می کند، قادر به حل کردن مشکل های ذکر شده به بهترین نحو ممکن بوده و سابقه اجرایی درخشانی در این خصوص دارد.
خلاصه ای از پروژه های شرکت بهین کاوان پارس در ادامه به حضورتان می رسد: