• Connector.

  همکاری با کارفرما های دولتی

  این شرکت با توجه به تجربه ای که از بهسازی این مخزان کسب کرده و تجربیات گذشته از کافرمایان عزیز خواهشمند است قبل از ساخت مخازن مشابه، از تجربیات این شرکت استفاده بفرمایند.

 • Connector.

  همکاری با شرکت های خصوصی

  این شرکت آمادگی خود را برای همکاری با شرکت های دیگر درخصوص مراحل طراحی، ساخت، ارزیابی سازه های معیوب، بهسازی، مقاوم سازی، آب بندی پروژه های مشابه اعلام می نماید.

 • Connector.

  همکاری با افراد

  افرادی که سابقه کاری مناسب در این زمینه دارند می توانند با این شرکت تماس حاصل کرده تا در پروژه های بعدی از ایشان استفاده نماییم.

مخازن آب و فاضلاب


مخازن برحسب موقعیت قرارگیری به دو دسته ، مخازن هوایی و مخازن زمینی طبقه بندی می شوند:
مخازن هوایی به دلیل ایجاد فشار مناسب در شبکه و نبود زمین های مرتفع برای ساخت مخزن، ساخته می شوند.
مخازن زمینی هم به دو دسته مدفون و نیمه مدفون تقسیم بندی می شوند، مخازن مدفون معمولا به علت جلوگیری از یخ زدن آب، در مناطق سردسیر ساخته می شوند.
مخازن آب و فاضلاب یکی از تخصصی ترین و حساس ترین پروژه های عمرانی می باشد. برخلاف ساختمان ها که ضعف خود را در زمان زلزله آشکار می کنند، مخازن آب در ابتدای بهره برداری ضعف ها و مشکلاتشان بسرعت آشکار می شود. این امر بر حساسیت کار می افزاید.
همچنین عموما تصور بر این است که بتن یکی از مصالح بسیار بادوام است. ولی زمان دوام بتن متاثر از فاکتور های متعددی می باشد که می تواند شرایط کاری سازه، ایمنی آن و آب بندی آن را تحت تاثیر قرار دهد، سازه ها و خصوصا سازه های بتنی طی مدت بهره برداری عموما با مواد مخربی همچون نمک ها و اکسید کننده ها در تماس هستند و موجبات تخریب سطوح آنها و لایه های زیرین را فراهم میکنند که موجب می شود سازه ها نیاز به تعمیرات اساسی در طول مدت بهره برداری شان باشند.
شرکت بهین کاوان پارس با افتخار اعلام می کند که در حدود دو دهه فعالیت خود در زمینه های آب بندی و ترمیم مخازن بتنی آب و فاضلاب، هیچ گونه مشکلی در ترمیم و آب بندی نداشته و تمامی پروژه های خود را با موفقیت به پایان رسانده است.
خلاصه ای از پروژه های شرکت بهین کاوان پارس در ادامه به حضورتان می رسد: